Červenec
 1
So 
 okresní kolo PS - Kamenec
 Bohdalov - Vítání prázdnin
 MČR PLAMEN - Zlín
 Dlouhá Loučka - pohárová soutěž od 13 hodin
 2
Ne 
 soutěž OLS - Hartmanice
 MČR PLAMEN - Zlín
 3
Po 
 MČR PLAMEN - Zlín
 4
Út 
 MČR PLAMEN - Zlín
 5
St 
 MČR PLAMEN - Zlín
 Gruna - O pohár starostů obce a SDH
 8
So 
 soutěž OLS - Velké Opatovice
 15
So 
 Rychnov na Moravě - 3. ročník soutěže O pohár starosty obce
 Vranová Lhota - XV. ročník Memoriálu Hynka Hanuse - od 13 hodin
 Hradec nad Svitavou - hasičská soutěž
 Dětský den a pohárová soutěž v Trtěnici od 10h
 22
So 
 krajské kolo PS - Chrudim
 soutěž o putovní proudnici SDH Hartinkov
 29
So 
 Stará Roveň - Roveňský noční boj
 soutěž OLS - Nedvězí
Srpen
 5
So 
 Městečko Trnávka - Memoriál V. Jachana
 soutěž OLS - noční Oldříš
 12
So 
 Večerní stovky - Kamenec
 Březina u M.T. - O pohár starosty obce
 13
Ne 
 soutěž OLS - Kamenec
 19
So 
 soutěž OLS - Desná
 25
Pá 
 MČR v PS - Praha
 26
So 
 MČR v PS - Praha
 27
Ne 
 MČR v PS - Praha
 30
St 
 VV - jednání na HZS od 15,30h
Září
 2
So 
 soutěž OLS MH - Kamenec
 Vranová Lhota - O pohár starostky obce - dětská soutěž
 Chornice - O putovní pohár starosty obce - sraz osmičkářů
 6
St 
 jednání OORM od 16h v kaneláři OSH
 9
So 
 soutěž OLS MH - Sádek
 Čistá - Memoriál Vl. Tauera
 11
Po 
 Jednání OORR od 16,15 h
 16
So 
 soutěž OLS - Perálec
 Malíkov - O pohár starosty obce
 23
So 
 soutěž OLS - Květná
 Opatov - O pohár starosty obce
 Sušice - Memoriál Josefa Hubáčka
 30
So 
 Mladějov na Moravě - Memoriál Františka Malíška
Říjen
 14
So 
 Superpohár hejtmana Pak - Jaroměřice
 18
St 
 VV - jednání na HZS od 15,30h
 21
So 
 Závod požárnické všestrannosti v Hartmanicích
 27
Pá 
 Chornice - lampionový průvod
 28
So 
 Setkání zasloužilých hasičů Pak - Městečko Trnávka
 Široký Důl - Memoriál V. I. Lenina
Listopad
 8
St 
 jednání OORM od 16h v kaneláři OSH
 18
So 
 VVH SDH Čistá
Prosinec
 4
Po 
 Jednání OORR od 16,15 h
 15
Pá 
 výjezdní zasedání VV
 31
Ne 
 Chornice - silvestrovský ohňostroj