Květen
 28
Po 
 Jednání OOROO od 16h na OSH
 30
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
Červen
 2
So 
 Nedošínský pohár
 O pohár SDH Kunčina od 13h
 9
So 
 krajské kolo dorostu Chrudim
 okresní liga Telecí
 oslavy 120. výročí založení SDH Borová
 15
Pá 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 16
So 
 krajské kolo PLAMEN v Pardubicích
 kvalifikační krajská soutěž v TFA Orličky
 O Makovský pouťový pohár
 Memoriál Karla Milara v Dětřichově u M. Třebové
 oslavy 140 let založení SDH Čistá
 O pohár starosty obce Slatina od 13h
 soutěž veteránů nad 40 let v Radkově
 23
So 
 okresní kolo v PS v Dlouhé Loučce
 oslavy 130 let SDH Oldříš společně s výročím školy
 24
Ne 
 okresní liga Lubná
 27
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 30
So 
 krajské kolo v PS v Litomyšli
 okresní liga MH Polička
 memoriál V. Antošovského v Rozstání
 130 let SDH Strakov
Červenec
 1
Ne 
 okresní liga Hartmanice
 MČR PLAMEN v Plzni
 2
Po 
 MČR PLAMEN v Plzni
 3
Út 
 MČR PLAMEN v Plzni
 4
St 
 MČR PLAMEN v Plzni
 5
Čt 
 MČR PLAMEN v Plzni
 O pohár starosty obce Gruna
 7
So 
 okresní liga Sádek
 Vítání prázdnin v Bohdalově
 O pohár starosty, soutěž mužů, žen a žáků od 13h v Dlouhé Loučce
 14
So 
 memoriál H.Hanuse Vranová Lhota
 oslavy 135 let SDH Kunčina společně s žehnáním nového praporu
 oslavy 110 výročí SDH Študlov od 14h
 21
So 
 O pohár starosty obce Rychnov na Moravě od 9,30h
 Memoriál Zdeňka Jasanského v Opatovci
 O putovní pohár Josefa Doležala
 28
So 
 okresní liga Nedvězí
 140 let SDH Staré Město
 O putovní proudnici - Hartinkov
Srpen
 4
So 
 Noční boj Stará Roveň
 okresní liga Oldříš
 11
So 
 Večerní stovky Kamenec
 12
Ne 
 okresní liga Kamenec
 memoriál V.Jachana v M.Trnávce
 18
So 
 okresní liga Desná
 O pohár starosty obce Březina
 22
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 24
Pá 
 MČR v PS v Liberci
 25
So 
 MČR v PS v Liberci
 Hasičská pouť Bystré od 10h
 26
Ne 
 MČR v PS v Liberci
 krajská liga dorostu v Lanšperku (ÚO)
 29
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
Září
 1
So 
 okresní liga MH Kamenec a Kamenecká šedesátka
 dětská soutěž Vranová Lhota
 8
So 
 okresní liga MH Sádek
 Sraz osmičkářů v Chornicích
 10
Po 
 Jednání OORR od 16,15 v kanceláři OSH
 15
So 
 okresní liga Perálec
 19
St 
 Školení vedoucích mládeže od 16h na HZS
 22
So 
 MČR v disciplínách CTIF Dvůr Králové nad Labem
 okresní liga Květná
 Memoriál Josefa Hubáčka od 10h - Sušice
 O pohár starosty obce Opatov
 29
So 
 krajská liga dorostu a okresní liga MH Mladějov
 Svatováclavské oslavy na Hartinkově
Říjen
 6
So 
 ZPV v Janově
 13
So 
 Superpohár hejtmana Pak ve Vysokém Mýtě
 24
St 
 Jednání VV od 15,30 na HZS
 27
So 
 memoriál V.I.Lenina Široký Důl
 lampionový průvod v Chornicích
Listopad
 3
So 
 Shromáždění představitelů sborů od 10h v Pohledech
 7
St 
 jednání OORM od 16h na OSH
 10
So 
 Setkání zasloužilých hasičů Pak v Ostřetíně (Pce)
 17
So 
 vyhlášení vítězů OLS v KD v Poříčí
 24
So 
 VVH SDH Čistá
Prosinec
 3
Po 
 Jednání OORR od 16,15 v kanceláři OSH
 14
Pá 
 výjezdní zasedání VV od 16h
 31
Po 
 Silvestrovský ohňostroj v Chornicích